INTENCJE MSZALNE – 23.08.2020 – 30.08.2020

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.08
  7.30 – Za zmarłego Romualda Brandys z okazji Rocznicy Urodzin – intencja od rodziny Gruszka.
10.00 – Za zmarłych rodziców Alojzego i Reginę Gruszka, Irenę i Jana Kołodziejczyk oraz zmarłą siostrę Jadwigę Gruszka.
13.30 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej, św. Karola Boromeusza oraz św. Izydora, Patrona Rolników z podziękowaniem za tegoroczne plony, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Rolników i ich Rodzin z okazji Dożynek.

PONIEDZIAŁEK        24.08 – Święto św. Bartłomieja, Apostoła
18.00 – Za zmarłego ojca Ludwika Ksiądz, matkę Matyldę i brata Piotra.

WTOREK                    25.08
  8.00 – Za zmarłych rodziców Ludwika i Matyldę Ksiądz oraz brata Piotra.

ŚRODA                        26.08
UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ
  8.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej i św. Karola Boromeusza, o Dary Ducha Świętego dla syna z okazji 33 Rocznicy Urodzin i opiekę nad jego rodziną.
18.00 – Za zmarłych rodziców Bronisławę i Józefa Pokładnik, zmarłego syna Marka oraz zmarłych z rodzin Pokładnik i Smorzik.

CZWARTEK               27.08 – Wspomnienie św. Moniki
18.00 – Za zmarłą Marię Gruszka – intencja od sąsiadów.

PIĄTEK                       28.08 – Wspomnienie św. Augustyna
18.00 – W intencji przyjmującej Chrzest św. – Wiktorii Marii Jankowski oraz o Boże błog. i zdrowie dla jej rodziców,chrzestnych i dla całej rodziny.

SOBOTA                      29.08
Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela
15.00 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Karola Boromeusza, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Danuty Otręba z okazji 50 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Jana Kwaśny oraz zmarłych z rodzin Kwaśny i Kolon.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.08
  7.30 – Za zmarłych rodziców Hildegardę i Stefana Dajka, teściów Maksymiliana i Wandę Piszczek oraz szwagra Grzegorza.
10.00 – W intencji Parafian.
13.30 – Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Karola Boromeusza, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz opiekę Matki Bożej na kolejne dni życia dla Genowefy Gruszka z okazji 80 Rocznicy Urodzin.