INTENCJE MSZALNE – 25.04.2021 – 02.05.2021

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25.04
7.30 – Za zmarłych Marię i Franciszka Besta, Stanisława i Annę Folek, ich córkę Anielę oraz Augustyna Jaszczyk.
10.00 – Za zmarłą siostrę Marię Hernandez-Paluch, rodziców Annę i Stanisława Kupczak, męża Kryspina oraz zmarłych z pokrewieństwa Kupczak, Sekta i Słomka.
12.00 – Ślub Rzymski: Wojciech Tyrna – Magdalena Gruszka.
13.30 – W intencji przyjmującego Chrzest św. – Wiktora Pawła Szmidt oraz o Boże błog. i zdrowie dla rodziców, chrzestnych i całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK      26.04
18.00 – Za zmarłych rodziców Helenę i Pawła Kałuża, zmarłą siostrę Krystynę, zmarłą Anielę Kałuża oraz zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK                  27.04
  8.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA                      28.04
18.00 – Za zmarłego ojca Teodora Dajka, matkę Marię, brata Sylwestra, teściów Leona i Franciszkę Stronczek oraz zmarłe ich dzieci.

CZWARTEK             29.04
Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy
Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego
18.00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w rodzinach Kumor, Folek i Szeremet.

PIĄTEK                     30.04
18.00 – Za zmarłych rodziców Elżbietę i Alfonsa Ziebura, Marię i Franciszka Nogły, zm. dziadków i pokrewieństwo z rodzin: Szczepek, Ziebura oraz zmarłego Eryka Kolon i zięcia Mirosława Górka.

I SOBOTA                 1.05 – Święto św. Józefa, Rzemieślnika
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
17.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty Ksiądz z okazji 60 Rocznicy Urodzin.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 2.05
  7.30 – Za zmarłego ojca Teodora Gamoń, zmarłych dziadków, zmarłego bratanka Mateusza oraz zmarłych z pokrewieństwa Gamoń i Blaut.
10.00 – Za zmarłych rodziców Jana i Bronisławę Szczypka oraz zmarłych dziadków Szczypka i Paździor.
13.30 Do Bożej Opatrzności, z prośbą o Dary Ducha Św. i mądry wybór dalszej drogi życiowej dla tegorocznych Maturzystów.