INTENCJE MSZALNE – 26.03.2023 – 02.04.2023

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 26.03
  7.30 – Za zmarłych rodziców Jana i Jadwigę Lubecki.
10.00 – Do Opatrzności Bożej o radość życia wiecznego dla Ireny Kusz w 2 rocznicę śmierci, zmarłego męża Stefana, zmarłe córki Katarzynę Czembor i Barbarę Czerwiński oraz zmarłych z rodzin Świerkot i Kusz.
13.30 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Czesława Kmak z okazji 82 Rocznicy Urodzin.

PONIEDZIAŁEK            27.03 – Dzień osobistej refleksji
  8.00 – Za zmarłego Janusza Orlewicz – na pamiątkę Rocznicy Urodzin.
18.00 – Za zmarłych rodziców Emmę i Wilhelma Jnaduda, męża Józefa Malcharek, syna Stefana, brata i dwie siostry i zmarłych krewnych.
NAUKA MISYJNA DLA KOBIET

WTOREK                       28.03 – Dzień żywej wiary
  8.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny Łukasza i Edyty Rozkosz.
18.00 – Za zmarłych członków Róży Różańcowej pani Urszuli Forreiter.
NAUKA MISYJNA DLA MĘŻCZYZN

ŚRODA                           29.03 – Dzień przebaczenia i pojednania
  8.00 – Za zmarłych rodziców z obu stron i męża Kazimierza Czardybon.
10.00 – W intencji Uczniów, Nauczycieli i Dyrekcji ZSP w Kryrach.
18.00 – Za zmarłych rodziców Tomasza i Matyldę Klimek.
          NAUKA MISYJNA DLA MŁODZIEŻY

CZWARTEK                  30.03 – Dzień rodziny chrześcijańskiej
  8.00 – Za zmarłego Stanisława Kałuża w 30 dniu po śmierci.
18.00 – Za zmarłego Józefa Michna w 3 rocznicę śmierci.

PIĄTEK                          31.03 – Dzień Krzyża
  8.00 – W intencji chorych i starszych Parafian.
17.00 – NA CMENTARZU – Nabożeństwo wdzięczności Bogu za zmarłych przodków, którzy przekazali nam życie, wiarę i wywalczyli wolność,
DROGA KRZYŻOWA (w drodze do kościoła).
18.00 – Za zmarłego ojca Wiktora Gruszka w 12 rocznicę śmierci, zmarłą matkę Marię oraz zmarłych dwóch braci, dwóch szwagrów i siostrzeńca Krzysztofa.

I SOBOTA                      1.04 – Dzień poświęcony Matce Najświętszej
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
10.00 – Nabożeństwo dla dzieci przedszkolnych z błogosławieństwem dzieci i matek w stanie błogosławionym.
12.00 – Spotkanie Misyjne dla wszystkich Czcicieli Matki Bożej, Róż Różańcowych, Dzieci Maryi i Ministrantów.
17.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błog. w rodzinach Kumor, Folek i Szeremet.

NIEDZIELA PALMOWA – 2.04 – Dzień zakończenia Misji Św.
  7.30 – Za zmarłą matkę Genowefę Paździor w 2 rocznicę śmierci, ze wspomnieniem zmarłego ojca Edwarda Paździor.
10.00 – W intencji Pana Organisty – od wdzięcznych Parafian.
13.30 – Za zmarłych Marię i Franciszka Besta, Stanisława i Annę Folek, ich córkę Anielę oraz Augustyna Jaszczyk.