INTENCJE MSZALNE – 28.04.2024 – 05.05.2024

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28.04
  7.30 – Za zmarłą matkę Teresę Gruszka w 19 rocznicę śmierci i zmarłego ojca Rufina.
10.00 Do Bożej Opatrzności, z prośbą o Dary Ducha Św. i mądry wybór dalszej drogi życiowej dla tegorocznych Maturzystów.
13.30 – Za zmarłych rodziców Zofię i Tadeusza Matejaszczyk oraz zmarłą żonę Joannę.

PONIEDZIAŁEK         29.04 – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej
Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego
18.00 – Za zmarłego syna Marka Zmorzyk – o życie wieczne.

WTOREK                      30.04
  8.00 – Za zmarłych rodziców Ludwika i Matyldę Ksiądz oraz zmarłego brata Piotra.

ŚRODA                          1.05 – Święto św. Józefa, Rzemieślnika
18.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia dla Gabrieli i Czesława Szlezak z okazji 40 Rocznicy Ślubu.

I CZWARTEK              2.05 – Wspomnienie Św. Atanazego
  8.00 –Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z prośbą o nowe powołania.
14.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze dla Gertrudy i Stanisława z okazji 45 Rocznicy Ślubu i 70 Rocznicy Urodzin Stanisława oraz o Boże błogosławieństwo dla synów i ich rodzin.
18.00 – Za zmarłych rodziców Piotra i Marię Sinka, brata Stanisława i zmarłych z pokrewieństwa.

I PIĄTEK            3.05UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI
  7.30 – Za zmarłą żonę Marię Janduda w 10 rocznicę śmierci, zmarłych rodziców Bronisławę, Marię i Pawła Piszczek oraz pokrewieństwo z trzech stron.
10.00 W intencji wszystkich Strażaków naszej Parafii, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.
13.30 – O radość życia wiecznego dla siostry Kingi Musiolik oraz braci Mariana i Stefana.

I SOBOTA                     4.05 – Wspomnienie Św. Floriana
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
17.00 – Za zmarłych rodziców Jana i Bronisławę Szczypka oraz zmarłych dziadków i zmarłych z pokrewieństwa.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5.05
  7.30 – Za zmarłych Marię i Franciszka Besta, Stanisława i Annę Folek, ich córkę Anielę oraz Augustyna Jaszczyk.
10.00 – Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo św. Izydora w intencji wszystkich Rolników naszej Parafii, z prośbą o Boże błog. i dobre urodzaje.
13.30 – Za zmarłą Łucję Foks w 3 rocznicę śmierci, zmarłego ojca Jana, siostrę Jadwigę, brata Stanisława oraz zmarłych z pokrewieństwa.