INTENCJE MSZALNE – 29.08.2021 – 05.09.2021

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.08
  7.30 – Za zmarłą matkę Marię Matyjaszczyk w 2 rocznicę śmierci, ojca Mieczysława i ich córkę Blandynę.
10.00 – Za zmarłego Ludwika Ksiądz, zmarłą żonę Matyldę i syna Piotra.
12.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia dla Jana i Bronisławy Basta z okazji 70 Rocznicy Urodzin, z prośbą o opiekę Matki Bożej dla ich dzieci i wnuków.
13.30 – Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej, św. Karola Boromeusza oraz św. Izydora, Patrona Rolników, z podziękowaniem za tegoroczne plony, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Rolników i ich Rodzin z okazji Sołecko-Gminnych Dożynek.

PONIEDZIAŁEK         30.08
18.00 – Za zmarłego syna Andrzeja Stebel.

WTOREK                      31.08
  8.00 – Z podziękowaniem za dar życia, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Maryi dla Jana.

ŚRODA                          1.09
  8.00 – O dary Ducha Świętego i opiekę Bożą dla Dyrekcji, Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów, Rodziców, Dzieci i Młodzieży Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kryrach z okazji rozpoczęcia nowego Roku Szkolnego 2021/2022.
18.00 – Za zmarłego Erwina Smołka – intencja od rodzin: Biolik, Paździor i Polak.

I CZWARTEK              2.09
  8.00 – Do Jezusa Chrystusa Najw. Kapłana z prośbą o nowe powołania.
18.00 – Za zmarłego ojca Rudofa Misala i zmarłych z pokrewieństwa.

I PIĄTEK                      3.09 – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za zmarłego ojca Stefana Paszek w rocznicę urodzin, zmarłą matkę Martę, siostrę Elżbietę Paszek, oraz zmarłych z pokrewieństwa.

I SOBOTA                     4.09
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
12.00 – Ślub Rzymski: Tomasz Sajdok – Joanna Bartecka.
17.00 – Za zmarłego męża Emanuela Paździor w 13 rocznicę śmierci, matkę Martę Pojda w 8 rocznicę śmierci, ojca Józefa i szwagra Andrzeja oraz bratową Marię.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 5.09
  7.30 – Sercu Bożemu przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla rodziny w 24 Rocznicę Ślubu.
10.00 – Za zmarłego męża Stafana Cepok z okazji urodzin.
13.30 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Anny i Eugeniusza Barteckich z okazji 40 Rocznicy Ślubu – od Nowożeńców Sajdok i Bartecka.