INTENCJE MSZALNE – 30.05.2021 – 06.06.2021

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 30.05
  7.30 – Za zmarłą Matyldę Ksiądz w rocznicę śmierci, męża Ludwika i syna Piotra.
10.00 – W intencji IV grupy Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej oraz ich rodziców, chrzestnych i całych rodzin.
13.30 – Za zmarłą żonę Urszulę Gajda, zmarłych rodziców Leona i Marię Gajda oraz zmarłych teściów Józefa i Annę Pala.

PONIEDZIAŁEK         31.05 – Święto Nawiedzenia NMP
18.00 – Za zmarłych rodziców Matyldę i Tomasza Klimek, zmarłych dziadków oraz wszystkich zmarłych z pokrewieństwa Koczar i Klimek.

WTOREK                      1.06 – Wspomnienie Św. Justyna
DZIEŃ DZIECKA, Misyjny Dzień Chorych
  8.00W intencji wszystkich Dzieci naszej Parafii.

ŚRODA                          2.06
18.00 – Za zmarłych rodziców Bronisławę i Jana Szczypka, Waleskę i Ludwika Orlewicz oraz brata, szwagra, kuzyna Eugeniusza i zm. z pokrewieństwa.

I CZWARTEK              3.06
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
  7.00 – Za zmarłą Irenę Kusz – od Doroty Wiatr z rodziną.
  9.00 – W intencji Parafian (Msza św. polowa na parkingu przy szkole).
13.30 – Za zmarłego brata księdza Piotra Zegrodzki.

I PIĄTEK                      4.06
  8.00 – W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za zmarłych dziadków Krystynę i Michała Pastuszka, Jadwigę i Karola Pojda, zmarłe ich dzieci, synowe, zięciów i wnuki.

I SOBOTA                     5.06 – Wspomnienie Św. Bonifacego
  8.00 – W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
14.00 – Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Bernadety Witała z okazji 50 Rocznicy Urodzin oraz o dary Ducha Świętego dla Klaudii Witała z okazji 18 Rocznicy Urodzin.
17.001. Za zmarłą Alicję Muras, Teodora Sklanny, Paulinę Piekut, Franciszka Kałuża, Reinholda Uherek oraz zmarłych z rodzin Muras, Skrzyszowski, Sklanny i Maj.
   2. Za zmarłego ojca Alfreda Pastuszka, ze wspomnieniem matki Gertrudy.

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.06
  7.30 – Za żyjących członków Róży Różańcowej pana Longina Musiolik.
10.00 – Za zmarłą żonę Marię Gruszka, zmarłego ojca Pawła oraz teściów Halinę i Jana Strządała.
13.30 – Za zmarłego ks. Proboszcza Benona Hornika w 31 rocznicę śmierci.