Parafia na YouTube…

Od jakiegoś czasu pojawiały się pytania Parafian, dlaczego nie ma transmisji Mszy św. z naszego kościoła? Powody były dwa: Pierwszy – liczyłem, że nasza gorliwa modlitwa wpłynie na osłabienie pandemii i wszyscy będziemy mogli spotkać się bez ograniczeń w kościele… Drugi – Panowie, którzy montowali nasz monitoring obiecali już dawno, że zainstalują kamerę na chórze, która to umożliwi. Niestety ostatecznie sami musieliśmy się tym zająć. „Bóg zapłać” panu Tomaszowi Kubica za pomoc w instalacji i uruchomieniu kamery oraz całego osprzętu. Aby wszyscy mogli przynajmniej zobaczyć naszą piękną stajenkę i świąteczny wystrój kościoła, od Pasterki podejmiemy próbę transmitowania Eucharystii na naszym parafialnym kanale YouTube. Na nim już można obejrzeć kilka krótkich filmów i transmisję z Kolędowych Nieszporów – polecam zerknąć i zasubskrybować kanał, aby bez przeszkód oglądać kolejne transmisje… Poniżej bezpośredni link do kanału:
Parafia Kryry – YouTube