Rekolekcje wielkopostne

ks._Adrian_PawowskiW dniach 8-12 marca 2014 przeżywaliśmy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne. Głosił je dla nas ks. Adrian Pawłowski. Nauki rekolekcyjne skupiały nasza uwagę na ogromnej miłości Pana Boga do człowieka. Codziennie odprawiane były Msze święte z naukami ogólnymi, ponadto młodzież, kobiety i mężczyźni mieli w poszczególne dni swoje nauki stanowe.
W dniach od 10 do 12 marca spotkania z rekolekcjonistą przeżywały także dzieci ze szkoły podstawowej i młodzież gimnazjalna.
Ksiądz rekolekcjonista docierał do nas poezją, dobrą książką, muzyką, lecz przede wszystkim niesamowitym doświadczeniem życiowym. Teraz każdy z nas musi sobie odpowiedzieć na pytanie – jak bardzo ja kocham Pana Boga? Czy jestem świadomy Jego miłości względem mnie? Czy w drugim człowieku widzę Jezusa? Czy ktoś we mnie umie Go zobaczyć?
Tegoroczne rekolekcje z pewnościa na długo zostaną w naszej pamięci. Oby przyniosły owoce dobra i miłości w codziennym życiu.
Kilka zdjęć z rekolekcji dla gimnazjum można zobaczyć w galerii.