Rok Liturgiczny – nowy cylk artykułów

Na stronie internetowej naszej Parafii zakończyliśmy cykl naszych spotkań z Patronem Roku Kapłańskiego, ze Św. Janem Marią Vianney. Zachęcałem do ewentualnej dyskusji czy to na ten temat, czy też na inne tematy związane z Rokiem Kapłańskim, który jeszcze będzie trwał do Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa, 11 czerwca tego roku, czy też w ogóle na temat kapłaństwa. Na stronie naszej Parafii jest kontakt ze mną, czyli bezpośrednie połączenie do mnie. Chętnie podejmę dyskusję, odpowiem na jakieś pytania czy problemy. Chciałbym utrzymać ten dobrze rozpoczęty zwyczaj dodania coś nowego w każdym tygodniu na naszą stronę Parafialną i pragnę rozpocząć taki cykl dotyczący Roku Liturgicznego i najważniejszych Uroczystości i Świąt oraz różnych akcentów liturgicznych rysujących się w aktualnym czasie. Rozpoczniemy więc od Niedzieli Palmowej.
Czytaj artykuł…