Tydzień Misyjny

„Głosić wiarę z radością”
– takie hasło przyświeca tegorocznemu Tygodniowi Misyjnemu. Kościół pragnie w tym czasie w szczególny sposób objąć modlitwą, a także wesprzeć materialnie dzieła misyjne. W to piękne dzieło włączyła się także młodzież naszej parafii prowadząc w Niedzielę Misyjną różaniec w językach świata, a przez cały tydzień rozważania różańcowe o tematyce misyjnej. Pragnąc zaś wesprzeć misje materialnie – Młodzież Gimnazjalna oraz Duszpasterstwo Młodzieżowe naszej Parafii włączyło się w tym roku w dzieło Adopcji na Odległość, polegającej na finansowaniu dzieciom z krajów misyjnych edukacji. Wszyscy, którzy zechcieli wesprzeć tę piękną inicjatywę młodzieży, mogli przez cały tydzień przed nabożeństwem złożyć swoją ofiarę do specjalnych skarbonek przygotowanych przez młodzież. Zebrano 348,24 zł. BARDZO DZIĘKUJEMY!!! Zdjęcia ze zbiórki można zobaczyć w galerii.