INTENCJE MSZALNE – 13.09.2020 – 20.09.2020

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.09
  7.30 – Za zmarłych rodziców Otylię i Jana Witas, zmarłych dziadków Czech i Witas oraz zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – W intencji Parafian.
12.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy Kania z okazji 90 Rocznicy Urodzin.
13.30 – Za zmarłego męża Augustyna Gogol, rodziców z obu stron oraz zmarłych z pokrewieństwa.
Różaniec Fatimski.

PONIEDZIAŁEK        14.09 – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
18.00 – Za zmarła żonę Cecylię Krzystolik i zmarłych z pokrewieństwa.

WTOREK                    15.09 – Wspomnienie NMP Bolesnej
  8.00 – Za zmarłego Bronisława Blaut w 30 dniu po śmierci.

ŚRODA                        16.09 – Wspom. św. Korneliusza i Cypriana
18.00 – Za zmarłego Marcina Roguckiego i Zygmunta Cymborskiego oraz zmarłych z rodzin Blaut i Rogucki.

CZWARTEK               17.09
18.00 – Za zmarłych rodziców Marię Janduda oraz Gertrudę i Ludwika Skaźnik.

PIĄTEK                       18.09 – Święto św. Stanisława Kostki
18.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Józefa Poloczek, Hildegardę i Alfreda Sojka, zmarłego syna Marcina Sojkę, szwagra Józefa Młotek oraz zmarłych z pokrewieństwa.

SOBOTA                     19.09
15.00 – Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo św. Karola Boromeusza, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Karoliny Smołka z okazji 18 Rocznicy Urodzin.
17.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Stanisława Kupczak, Józefę i Józefa Słomka, siostrę Marię, męża Kryspina oraz zmarłych z pokrewieństwa Kupczak, Sekta i Słomka.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.09
  7.30 – Za zmarłych rodziców Pawła i Joannę Blaut, Franciszka i Jadwigę Gamoń, męża Teodora Gamoń, zmarłych braci, zmarłą siostrę oraz zmarłych z pokrewieństwa.
10.00 – Za zmarłych rodziców Małgorzatę i Józefa Gruszka, Martę i Huberta Przontka, brata Józefa, zmarłych dziadków z obu stron oraz zmarłych z pokrewieństwa Gruszka, Przontka i Rołka.
13.30 – Za zmarłego męża Franciszka Koczar w 4 rocznicę śmierci, zmarłych rodziców z obu stron oraz zmarłych z rodzin Koczar i Pojda.